| Juukla H-O
 
 
 Doł±czył: 25 Sty 2014
 Posty: 707
 Przeczytał: 0 tematów
 
 Ostrzeżeń: 0/5
 Sk±d: Finland
 
 | 
			
				|  Wysłany: Pi± 16:36, 21 Mar 2014    Temat postu: BezkrÄ™gowce. |  |  
				| 
 |  
				| A Ty gdzie pracujesz?  [link widoczny dla zalogowanych]  Podobno gdy torbiel pęknie to jest okropny ból. Czy mając do zaoferowania czas w tygodniu od 15 i całe weekendy można odbyć praktykę.
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 Tylko to pytanie bylo o spodnie a nie o gramatyke i patriotyzm.
 
 Nie ukrywam, iż słyszałam o wykonywaniu zabiegów frakcjonowania laserowego laserem CO2 w serii 8 zabiegów co 2 tygodnie, co jest osobiście dla mnie typowym naciągactwem, gdyż przebudowa kolagenu następuje w 3 tygodniu, a efekty zabiegowe ocenia się najwcześniej po 3 miesiącach.  [link widoczny dla zalogowanych]  Otóż moje poglądy są zupełnie inne niż raquna.
 
 pozdro Po pół roku znów wrastał, była krew ropa i całe to dziadostwo. opakowania, ale ta dawka mnie zaniepokoiła. www/facebook.com/ofeteria W ciągu dnia też bez pampersa, nawet wychodząc z domu im nie nakładam.   [link widoczny dla zalogowanych]
 teraz mogę powiedzieć , że się od iego uzależniłam i dowiedziałam się wielu rzeczy o których do tej pory nie miałam pojęcia !pozdrawiam !!! opier** sie od niej!!! sery zółte, pleśniowe smieszne bo mieszkamy od siebie w odleglosci 8km i przez 2 lata nie wiedzialam, ze on istnieje to pewnir tez rak.jest lub na pewno jakies zatrucie O Chodziłam do dermatologa, który bardzo mi pomógł ale niestety finalnie trafiłam do chirurga ponownie. Wycisnąc sok z 3 cebul do słoika,dodac łyżeczkę soku z cytryny,do tego 2-3 łyzki olejku rycynowego,wymieszac potrząsając słoikiem.Nałozyc na włosy ,mocno wcierając w skórę głowy i na 2 godziny pod czepek foliowy.Potem spłukac i umyć włosy szamponem-najlepiej ziołowym-pokrzywowym .Powtarzać co tydzień .
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 [link widoczny dla zalogowanych]
 bo ja sobie  juĹĽ nie radze i nie wiem co to moĹĽe byc..;( pozdrawiam
 
 Post został pochwalony 0 razy
 |  |